Organizacja transportu ładunków

Masz ładunek lub regularne wysyłki ale nie masz transportu? Skorzystaj z naszych usług. Profesjonalnie doradzimy nie tylko na jaki samochód załadować towar ale także w jaki sposób najszybciej i najtaniej dostarczyć przesyłkę do odbiorcy.

Jak dokonać po drodze odprawy celnej, ubezpieczyć przesyłkę, skontrolować przebieg załadunku lub rozładunku, dopilnować formalności i dokumentów – nie musisz się już oto martwić gdyż nasz doświadczony zespół zaopiekuje się wszystkim.

Specjalizujemy się w organizacji transportu samochodowego, lotniczego, morskiego i kolejowego z Polski i Unii Europejskiej do krajów byłego ZSRR, Azji Środkowej oraz Dalekiego Wschodu.

Nasze usługi świadczymy zarówno dla dostaw całopojazdowych i pełnokontenerowych jak dla przesyłek drobnicowych i doładunków. Zadbamy o optymalne wykorzystanie powierzchni środków transportu, bez pustych płatnych przebiegów.

Temat organizacji transportu ładunków jest bardzo obszerny, a kierunki przewozów niepowtarzalne, że poświeciliśmy każdemu z nich osobne rozdziały.

Dlaczego organizacja transportu ładunków? Zawodowy przewoźnik spezjalizuje się w jednym typie przewozów, konkretnymi środkami transportu, do konkretnych krajów. Operator 3PL integruje różne gałęzie i środki transportu w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb logistycznych Zleceniodawcy, a także w celu minimizacji czasu dostawy przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

Skontaktuj się z naszą firmą