Transport do krajów byłego ZSSR – jak zorganizować?

Kraje Europy Wschodniej od zawsze stanowiły wyzwanie nie tylko dla eksporterów ale także i dla firm logistycznych.

Firmy wschodnie nie odnajdują się w europejskiej kulturze i stylu pracy, a firmy zachodnie nie rozumieją mentalności biznesowej wschodnich sąsiadów.

Zadaniem i misją Kimlog jest połączenie tych dwóch światów natomiast celem nadrzędnym – wspomaganie polskich przedsiębiorców w dotarciu ich produkcji na nowe rynki zbytu.

Każdy z krajów byłego ZSRR wykazuje się własną specyfiką obsługi logistycznej i celnej, a także specyficzną siecią transportową. Oznacza to, że na tych kierunkach nie ma dwóch takich samych przewozów.

Znajomość lokalnych warunków, sprawdzonych partnerów w miejscu rozładunku i szybka reakcja na powstające po drodze problemy to klucz do bezpiecznego, szybkiego i niedrogiego  łańcucha 3PL

Firma Kimlog zapewni Państwu zarówno kompleksową obsługę na kierunkach Wschodnich, a ponadto – fachową i pełną poradę w kwestiach transportowych, celnych, granicznych i biznesowych.

Transport do Rosji i innych krajów byłego ZSRR – Oferta

Przedsiębiorstwo Kimlog, specjalizujące się w świadczeniu usług logistycznych dla e-commerce i w outsourcingu magazynowym, oferuje swoim Klientom transport do Rosji, Gruzji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Azerbejdżanu, Mołdawii, Turkmenistanu, Tadżykistanu oraz na Ukrainę. Wszystkie te państwa należały niegdyś do ZSRR, ale do dzisiaj na ich terenie wymagana jest znajomość odmiennego prawa transportowego czy zasad odprawy celnej niż na terenie Unii Europejskiej. Dlatego też podczas realizacji usług transportu do Gruzji, Rosji oraz innych krajów byłego ZSRR nasi pracownicy pomagają w dopełnieniu wszystkich, niezbędnych formalności oraz służą profesjonalnym doradztwem w zakresie TSL za wschodnią granicę.

Transport do Gruzji, Rosji, Kazachstanu – usługi logistyczne

Zespół firmy Kimlog składa się z doświadczonych specjalistów z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka), a także FMCG, branży magazynowej i kurierskiej oraz e-commerce. Naszym Klientom oferujemy transport do Gruzji, Rosji, Kazachstanu i innych krajów należących niegdyś do ZSRR. Podczas przewozu towarów za wschodnią granicę oferujemy szereg usług obejmujących organizację transportu ładunków, magazynowanie towarów, ubezpieczenie towarów w zakresie CARGO oraz pomoc w dopełnieniu formalności związanych z obsługą celną, dzięki czemu transport do Rosji czy też krajów sąsiadujących przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.