Z ładunkami drobnicowymi mamy do czynienia gdy Państwa ładunek jedzie kilkoma pojazdami wraz z innymi przesyłkami z punktu A do punktu B.

Po odebraniu z Państwa magazynu ładunku, trafia on na terminal konsolidacyjny, gdzie czeka on na pozostałe przesyłki w danej linii drobnicowej lub na liniowy samochód. Po dotarciu do terminalu dekonsolidacyjnego, przesyłki trafiają na samochód który dowiezie Państwa ładunek do odbiorcy.

Zaletą takiej dostawy jest koszt transportu. Jest on współdzielony pomiędzy wszystkimi ładunkami drobnicowymi na pojeździe, w zależności od wagi i wymiarów.

Dostawa drobnicowa z reguły ma wyznaczony rozkład jazdy, a także stosunkowo stały poziom cen. Czas transportu jest dłuższy niż w przypadku dostaw całopojazdowych ale koszty takiego transportu są wielokrotnie niższe niż w przypadku „dedyków”. Dokładny przebieg dostawy drobnicy znajduje się na poniższej infografice.

Nasza firma może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w obszarze przewozu ładunków drobnicowych. Nasz zespół to eksperci w dziedzinie logistyki, którzy doskonale rozumieją specyfikę transportu tego rodzaju towarów. Dzięki temu możemy zapewnić efektywne i bezpieczne przewozy, dostosowane do Twoich potrzeb.

Rozumiemy, że czas jest cenny. Nasza firma dąży do zapewnienia terminowych dostaw, eliminując opóźnienia i nieprzewidziane komplikacje. Dzięki naszym usługom, Twoje ładunki dotrą do celu dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki naszym partnerstwom z firmami transportowymi i logistycznymi na całym świecie, jesteśmy w stanie obsłużyć dostawy ładunków drobnicowych do praktycznie każdego zakątka globu. Nasza globalna sieć połączeń pozwala na skuteczne nawiązanie kontaktów z dostawcami i klientami na całym świecie.

Skontaktuj się z naszą firmą