Polska firma spedycyjna „KIMLOG” — to sprawdzony partner logistyczny, zapewniający obsługę wysokiej jakości oraz organizację przewozów ładunków każdego typu do Krajów Bałkańskich.

Z doświadczenia wiemy, jak ciężko jest znaleźć profesjonalną firmę logistyczną która zapewni odpowiedni poziom obsługi, bezproblemową komunikację w połączeniu z siecią kontaktów po „tamtej” stronie granicy.

Dlatego właśnie, jeśli poszukujecie Państwo odpowiedzi na pytania: Jak zorganizować transport do Krajów Bałkańskich? Jak wysłać przesyłkę drobnicową do Krajów Bałkańskich? – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Rozwiążemy ten problem szybko, sprawnie i niedrogo.

Solidne doświadczenie w obszarze organizacji przewozów międzynarodowych pozwala pracowników Kimlog efektywnie organizować przewóz ładunków do wszystkich krajów Unii Europejskiej, Unii Celnej w tym Rosji. W odróżnieniu od pozostałych firm spedycyjnych zapewniamy pełny zakres usług 3PL Logistyki.

Minimalne zaangażowanie czasowe Klienta w trakcie przewozu zapewniamy dzięki własnej infrastrukturze technicznej oraz magazynowej. Pozwala to zapewnić kompleksową obsługę każdego Klienta, zapewniając indywidualne podejście.

Oferujemy z Polski linie drobnicowe do całej EU, a także krajów nie wchodzących w jej skład. Dedykujemy to rozwiązanie dla Klientów dysponujących ograniczonym budżetem na transport i logistykę. Linie drobnicowe wyjeżdżają zgodnie z określonym harmonogramem.
Transport całopojazdowy i doładunkowy także na stałe zagościł w naszej ofercie i jest jedną z podstawowych usług firmy KIMLOG. Jest to najszybszy z możliwych sposób dostawy transportem samochodowym

Zespół Kimlog – to zgrany zespół pasjonatów logistyki, doświadczonych profesjonalistów w branżach FMCG, produkcyjnej, kurierskiej i TSL. Należy podkreślić, że nasi pracownicy biegle władają szeregiem języków obcych, co pozwala na skuteczną komunikację z większością Klientów z europy Zachodniej i Europy Wschodniej.